Dom na sprzedaż Wałbrzych, Piaskowa Góra

100.00 m²
7 900,00 zł/m2
AGB-DS-339
Oblicz ratę kredytu

790 000 zł

Dom na sprzedaż
Oferta na wyłączność

Szczegóły oferty

Symbol oferty AGB-DS-339
Powierzchnia 100,00 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 80,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 211 m²
Rodzaj domu szereg środkowy
Standard
Liczba pięter w budynku 1
Okna DREWNIANE NOWY TYP
Instalacje wymienione
Balkon jest
Zagosp. działki częściowo zagospodarowana
Podłoga łazienki płytki
Wyposażenie łazienki kabina prysznicowa, lustro, prysznic, umywalka, WC

Opis nieruchomości

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 80 m², usytuowany na działce o powierzchni 212 m², położony w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Wałbrzychu – Piaskowej Górze.

Nieruchomość jest gotowa do wprowadzenia, nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Dom został odświeżony i zmodernizowany przez wykonanie nowej łazienki.  Standard nieruchomości: drewniane okna nowego typu z roletami antywłamaniowymi (od strony ogrodu), na podłogach znajdują się panele oraz kafle, na ścianach tynk ozdobny.